Průvodce po Barceloně ZDARMA

Výběr hotelů a hostelů v Barceloně je široký. Ceny za noc v tříhvězdičkovém hotelu se pohybují mezi 35 a 295 dolary, ve čtyřhvedičkovém mezi 68 a 552 dolary a za noc v pětihvězdičkovém hotelu dáte 130 – 420 dolarů.

Pokud vám nevadí nižší komfort a raději byste ušetřili, zkuste třeba Gothic Point Hostel v historickém centru blízko Picassova muzea. Za noc ve stylovém hostelu zaplatíte 14 euro v případě návštěvy mimo sezonu, resp. 20 euro v hlavní sezoně. V ceně je snídaně, wifi, 20 minut na internetu a skříňky k úschově vašich cenností. Zámky si můžete koupit na recepci za přijatelná tři eura.

Nabídku osvědčeného a cenově dostupného ubytování v Barceloně si můžete prohlédnout ZDE.

Levné letenky Barcelona

 • Wizzair Barcelona: pouze dnes letenky s 20% slevou

 • Chystáte se vydat letecky do Barcelony, případně jen Barcelonu využít jako přestupní bod při svých toulkách po Evropě či světe? Právě dnes 24. listopadu 2011 je ideální den na koupi levných letenek do této španělské metropole. Nízkonákladovka WizzAir právě dnes nabízí slevu 20 % na všechny své lety a destinace, včetně letenek do Barcelony, kam létá přímo z Prahy. Klikněte a vyberte si levné letenky do Barcelony i vy. Přejeme příjemný let a zážitky v Barceloně.

  24. 11. 2011 • Letenky z Barcelony s 20% slevou
 • logo easyJet Až do úterní půlnoci 8. listopadu 2011 máte možnost si zakoupit letenky easyjet se 20% slevou. Easyjet se svými bílooranžovými letadly létá do mnoha destinací Evropy včetně Barcelony. Z ní si můžete zakoupit přímé letenky s touto slevou do následujících měst: Amsterdam, Belfast, Berlin, Bristol, Dortmund, Lisabon, Liverpool, Londýn, Lyon, Milán, Newcastle, Paříž a Ženeva. Sleva se vztahuje na letenky od 1. ledna do 24. března 2012 a to včetně tax a všech poplatků. Myslete již nyní na jaro 2012 a kupte si letenky do Barcelony.

  5. 11. 2011Akce, výstavy v Barceloně

Akce, výstavy v Barceloně
 • Barcelona a Mnichov, nejlepší taxikáři v Evropě
 • Podle německého autoklubu ADAC dopadlo v testu kvality taxislužeb hůř než Praha jen pět testovaných evropských velkoměst, jako konkrétní nedostatek pražských taxikářů vyzdvihl umělé prodlužování trasy; nejkvalitnější taxislužby nabízejí Barcelona a Mnichov, nejhůře dopadly Řím a Lublaň.

  5. 11. 2011Nejnovější komentáře