Průvodce po Barceloně ZDARMA

Jedním z nejzajímavějších klubů ve městě je Row14 na 186. kilometru dálnice Autovia de Castelldefels. Na třech pódiích se zde hraje elektronická hudba a atmosféru pomáhá doplňovat stahovatelná střecha. Ceny vstupného začínají na 13 eurech.

Máte-li raději klidnější prostředí kaváren, neváhejte vyzkoušet café noc hielo, espresso s kapkou mléka, jež se podává se sklenicí ledu. Ve městě se nachází i 17 poboček nadnárodního řetězce kaváren Starbucks.

Chupitos jsou španělsky panáky, ochutnat jich v Barceloně spousty. Třeba Harryho Pottera se skořicí či Monicu Lewinskou – tento nápoj se podává zapálený.

Počítáte-li s častějšími návštěvami barcelonských klubů, pořiďte si Connect Club Discount Card. Díky ní se můžete těšit z významných slev a výhod v nočních klubech, barech či nejznámějších restauracích. Stojí jen 12 euro a je platná po celý rok!

Zajímavé jsou i Bcnjoy Party Tours ve třech různých oblastech Barcelony – centrum města, pláž a čtvrť Eixample. Princip spočívá v tom, že si vyberete některou z těchto variant, zaplatíte 20 euro a tím pádem máte uhrazen vstup a welcome drink ve třech různých barech.

Levné letenky Barcelona

 • Wizzair Barcelona: pouze dnes letenky s 20% slevou

 • Chystáte se vydat letecky do Barcelony, případně jen Barcelonu využít jako přestupní bod při svých toulkách po Evropě či světe? Právě dnes 24. listopadu 2011 je ideální den na koupi levných letenek do této španělské metropole. Nízkonákladovka WizzAir právě dnes nabízí slevu 20 % na všechny své lety a destinace, včetně letenek do Barcelony, kam létá přímo z Prahy. Klikněte a vyberte si levné letenky do Barcelony i vy. Přejeme příjemný let a zážitky v Barceloně.

  24. 11. 2011 • Letenky z Barcelony s 20% slevou
 • logo easyJet Až do úterní půlnoci 8. listopadu 2011 máte možnost si zakoupit letenky easyjet se 20% slevou. Easyjet se svými bílooranžovými letadly létá do mnoha destinací Evropy včetně Barcelony. Z ní si můžete zakoupit přímé letenky s touto slevou do následujících měst: Amsterdam, Belfast, Berlin, Bristol, Dortmund, Lisabon, Liverpool, Londýn, Lyon, Milán, Newcastle, Paříž a Ženeva. Sleva se vztahuje na letenky od 1. ledna do 24. března 2012 a to včetně tax a všech poplatků. Myslete již nyní na jaro 2012 a kupte si letenky do Barcelony.

  5. 11. 2011Akce, výstavy v Barceloně

Akce, výstavy v Barceloně
 • Barcelona a Mnichov, nejlepší taxikáři v Evropě
 • Podle německého autoklubu ADAC dopadlo v testu kvality taxislužeb hůř než Praha jen pět testovaných evropských velkoměst, jako konkrétní nedostatek pražských taxikářů vyzdvihl umělé prodlužování trasy; nejkvalitnější taxislužby nabízejí Barcelona a Mnichov, nejhůře dopadly Řím a Lublaň.

  5. 11. 2011Nejnovější komentáře